Jdi na obsah Jdi na menu
 


1. ROČNÍK - o umístění

O KONEČNÉ UMÍSTĚNÍ

25. - 32. místo

   VYŘAZENÍ ZE SKUPINY ÚTĚCHY
X4vs.W3 ATL SAN 0:3 kontumace FC Santos vs. Atletico Katalán  
W3vs.X4 SAN ATL 3:0 kontumace   6:0    
Z4vs.Y3 KOR MAN 2:0 55. Park, 71. Kerič Man. United vs. korea bohunice  
Y3vs.Z4 MAN KOR 1:0 65. Hessenthaler /P/   1:2    
W4vs.X3 MFK HEA 0:1 69. Kyeremateng SC A. Hearts vs. MFKJ Chelsea  
X3vs.W4 HEA MFK 2:1 11. Nketiah, 59. Rekhtin - 29. van Dalen   3:1    
Y4vs.Z3 FUR ČEK 3:0 kontumace TJ S. Čekyně vs. SpVgg G. Furth  
Z3vs.Y4 ČEK FUR 0:3 kontumace   0:6    
   2. KOLO PLAY-OUT
rozřazení 25-28            
SF1 SAN KOR 0:0   FC Santos vs. korea bohunice  
SF1 KOR SAN 0:1 62. de Oliveira Ribeiro   1:0    
SF2 HEA FUR 2:0 6. Nketiah, 65. Kyeremateng SC A. Hearts vs. SpVgg G. Furth  
SF2 FUR HEA 0:3 6., 16. a 57. Rekhtin   5:0    
  ROZŘAZENÍ
rozřazení 29-32            
SF1 ATL MAN 0:3 kontumace Atl. Katalán vs. Man. United  
SF1 MAN ATL 3:0 kontumace   0:6    
SF2 MFK ČEK 3:0 kontumace MFKJ Chelsea vs. TJ S. Čekyně  
SF2 ČEK MFK 0:3 kontumace   6:0    
   O UMÍSTĚNÍ
o 25. místo FC SANTOS HEARTS 1:2 po pen. 1:2; 73. dos Santos - 20. Nketiah
o 27. K.BOHUNICE FURTH 1:0 11. Park
o 29. MANCHESTER CHELSEA 4:0 51. a 82. Hessenthaler, 27. Monday, 57. Holding
o 31. Atlético Katalán, TJ Sokol Čekyně

17. - 24. místo

   POSTUPUJÍCÍ ZE SKUPINY ÚTĚCHY
X2vs.W1 BAN PLP 0:1 58. Beliančin Pol liter piva vs. B. Albrechtice  
W1vs.X2 PLP BAN 1:0 88. Ishiguro   2:0    
Z2vs.Y1 RAP INT 0:1 23. Tejada FK I. N. Čtvrť vs. raptors  
Y1vs.Z2 INT RAP 1:0 84. Tejada   2:0    
W2vs.X1 NEK GKS 0:3 12. a 56. /P/ Tralka, 20. Witecki GKS Katowice vs. FC Nekopové  
X1vs.W2 GKS NEK 4:0 20. a 49. Witecki, 22. a 85. Tralka   7:0    
Y2s.Z1 KOZ FCI 2:1 43. Dumbar, 57. Rozlílek - 28. Ortega FC Iris vs. fk kozíkov  
Z1vs.Y2 FCI KOZ 2:0 29. a 46. Ortega   3:2    
   2. KOLO PLAY-OUT
rozřazení 17-20            
SF1 PLP INT 0:2 9. a 47. Tejada Pol liter piva vs. FK I. N. Čtvrť  
SF1 INT PLP 0:1 3. Koníček   1:2    
SF2 GKS FCI 2:0 49. a 66. Bugaj GKS Katowice vs. FC Iris  
SF2 FCI GKS 0:3 7., 61. a 70. Tralka   5:0    
  ROZŘAZENÍ
rozřazení 21-24            
SF1 BAN RAP 0:1 41. Collins /P/ B. Albrechtice vs. raptors  
SF1 RAP BAN 3:0 16. Dimopoulos, 77. Mooney, 89. Mattos   0:4    
SF2 NEK KOZ 0:3 kontumace FC Nekopové vs. fk kozíkov  
SF2 KOZ NEK 3:0 kontumace   0:6    
   O UMÍSTĚNÍ
o 17. místo INTER KATOWICE 0:3 66. a 71. Bugaj, 17. Tralka
o 19. PLP IRIS 1:2 po pen. 1:3; 12. Kóňa - 16. Ortega
o 21. RAPTORS KOZÍKOV 0:4 38. a 64. Lenoch, 5. a 57. Rozlílek
o 23. ALBRECHTICE NEKOPOVÉ 3:0 kontumace

9. - 16. místo

   VYŘAZENÍ OSMIFINALISTÉ
L4vs.K3 SKH BEZ 0:5 49., 55. a 60. Denswil, 7. Arden /P/, 77. Belucci bezděkov vs. SK Hranice  
K3vs.L4 BEZ SKH 3:0 7. Scott, 32. Garrett, 68. Robinson   8:0    
N4vs.M3 PEK AVE 0:7 8., 24., 40. a 66. Marine, 14., 30. a 36. Almendares SC Aveiro vs. pekelnici  
M3vs.N4 AVE PEK 2:0 19. Almendares, 86. Shishkin   9:0    
K4vs.L3 VÍT GUA 0:7 50., 56., 70., 79. a 83. /P/ Ferreira, 44. a 60. Lukey Guaireňa F.C. vs. vítky půchov  
L3vs.K4 GUA VÍT 5:0 8., 25., 31. a 79. Lukey, 72. Ferreira   12:0    
M4s.N3 AFC HER 1:0 52. Podruzhko Her. Berlin vs. AFC Chomutov  
N3vs.M4 HER AFC 0:2 23. Podruzhko, 48. Buch /P/   0:3    
   2. KOLO PLAY-OUT
rozřazení 9-12            
SF1 BEZ AVE 1:3 36. Calvert-Lewin - 19. a 38. Shishkin, 69. Marine bezděkov vs. SC Aveiro  
SF1 AVE BEZ 4:2 19., 31. a 77. Shishkin, 85. Marine /P/ - 5. Calvert-Lewin, 35. Garrett   3:7    
SF2 GUA AFC 1:2 30. Lukey - 9. Buch, 48. de Aquilar Guaireňa F.C. vs. Chomutov  
SF2 AFC GUA 1:0 24. Buch   1:3    
  ROZŘAZENÍ
rozřazení 13-16            
SF1 SKH PEK 0:2 37. Kochubei, 42. Gubanov SK Hranice vs. pekelnici  
SF1 PEK SKH 0:0     0:2    
SF2 VÍT HER 0:1 22. Pietta vítky půchov vs. Her. Berlin  
SF2 HER VÍT 1:0 4. Pietta   0:2    
   O UMÍSTĚNÍ
o 9. místo AVEIRO CHOMUTOV 1:2 po pen. 2:3; 99. Almendares - 115. Buch
o 11. BEZDĚKOV GUAIREŇA 2:7 51. Calwert-Lewin, 83. Garrett - 4., 44. a 49. Mesen, 13. a 70. Rodriguez, 57. a 60. Ferreira
o 13. PEKELNICI HERTHA 0:1 70. Holtby /P/
o 15. SK.HRANICE PŮCHOV 1:2 87. Völler - 4. a 100. Burák

1. - 8. místo

   ČTVRTFINÁLE
L2vs.K1 HRA HK10 1:2 18. Sova - 26. Castellini, 59. Pellé ACZ HK 10 vs. Fc Hranice  
K1vs.L2 HK10 HRA 5:1 2., 20., 27., 59. a 68. Castellini - 49. Arriagada   7:2    
N2vs.M1 LIV MEL 2:1 24. Hill, 66. Swift - 71. Cangele Melbourne V. vs. Livingston  
M1vs.N2 MEL LIV 0:3 60. a 65. /P/ Garden, 42. Hill   1:5    
K2vs.L1 FCO BYŠ 0:2 40. Lüftner, 63. Pais Slavoj Byšice vs. Ost. Banicek  
L1vs.K2 BYŠ FCO 1:0 30. Pais   3:0    
M2vs.N1 BIČ JUV 0:0   Juventus FC vs. FK Bičouni  
N1vs.M2 JUV BIČ 1:0 po prodloužení; 97. Vostrikov   1:0    
  SEMIFINÁLE
SF1 HK10 LIV 5:0 61., 67. a 77. Pellé, 27. Castellini, 54. Maudsley ACZ HK 10 vs. Livingston  
SF1 LIV HK10 0:1 3. Castellini   6:0    
SF2 BYŠ JUV 1:0 90. Pais Slavoj Byšice vs. Juventus FC  
SF2 JUV BYŠ 0:1 21. Pais   2:0    
  ROZŘAZENÍ
rozřazení            
5-8 1 HRA MEL 0:1 3. Wanyama Fc Hranice vs. Melbourne V.  
5-8 1 MEL HRA 0:1 73. Arriagada       penalty 1:3   2:1 po pen.    
5-8 2 FCO BIČ 4:1 4., 8. a 17. Beran, 80. Havlík - 75. Vondráček Ost. Banicek vs. FK Bičouni  
5-8 2 BIČ FCO 1:2 64. Potsch - 47. Havlík, 73. Titka   6:2    
   O UMÍSTĚNÍ
FINÁLE ACZ HK 10 SL.BYŠICE 1:0 26. Castellini
o 3. LIVINGSTON JUVENTUS 1:0 42. Garden
o 5. FC HRANICE BANICEK 0:2 46. a 73. Havlík
o 7. MELBOURNE BIČOUNI 4:1 96. /P/ a 115. Cangele, 40. Wanyama, 104. Ecuador - 32. Potsch

 

 

PŘEHLED STŘELCŮ V TURNAJI:

52 - PAIS Cisar (Byšice)
23 - CASTELLINI Silvano (ACZ HK 10), ORTEGA Andres (Iris)
20 - MARINE Leonardo (Aveiro)
18 - TITKA Jonáš (Banicek)
17 - 
FERREIRA Gabriel Angel (Guaireňa)
16 - HILL Bruce (Livingston)
13 - LAFFORQUE Arthur (ACZ HK 10), LENOCH Bonifác (Kozíkov)
12 - ALMENDARES Oswaldo (Aveiro)

11 - BUGAJ Adam (Katowice), VONDRÁČEK Igor (Fc Hranice)
10 - CANGELE Israel, ECUADOR Juan Carlos, WANYAMA Andrew (Melbourne Victory), DVORNÍK Vatislav (vítky půchov), GUBANOV Evgeny (pekelnici), HAVLÍK Vladan (Banicek), KLIMENT Jáchym (Nová Čtvrť), SWIFT Gerry (Livingston)
9 - de FREITAS Vinmcius Gabriel Jesus (Santos), HESSENTHALER Alan (Manchester United), TEJADA Luis (Nová Čtvrť), WITECKI Grzegorz (Katowice)
8 - BERAN Matěj (Banicek), LUKEY Rodolfo Ever (Guaireňa), ROZLÍLEK Cecil (Kozíkov), TRALKA Grzegorz (Katowice), UNAMUNO Joaquin Piqué (Iris)
7 - BUCH Paul (AFC Chomutov), KERR Ally (bezděkov), MONDAY Jeremy (Manchester United), POVORIN Alexander (pekelnici), VOSTRIKOV Timofey (Juventus)
6 - ARDEN Jim (bezděkov), GULAŠ Bernard (Bičouni), HAMEED Jean-Georges (Albrechtice), RODRIGUEZ Martin (Guaireňa), SHISHKIN Timur (Aveiro), ŠČUK Anton (Juventus)
5 - ARRIAGADA Juan Javier (Fc Hranice), BELIANČIN Lubomír (Pol liter piva), BOROWSKI Egon (Hertha), DENSWIL Bart (bezděkov), NKETIAH Ebenezer (Hearts), PARK Ig Do (korea bohunice), REKHTIN Kabok (Hearts), ROZLÍLEK Alexandr (Byšice), SPOONER Chad (Juventus), VONDRÁČEK Radek (Bičouni)
4 - BELLUCCI Evandro (bezděkov), BOLF Ivan (Banicek), DUMBAR Imoro (Kozíkov), GARDEN Howard (Livingston), HEA-JUNG Him, SOVA Lubor (Fc Hranice), HORNÁČEK Jakub (Nekopové), MAJER Slavomír (SK Hranice), MILANO Valerip, PELLÉ Silvano (ACZ HK 10), PODRUZHKO Kabok (AFC Chomutov), SILVA Flavio (Santos), VÖLLER Gerald (SK Hranice)
3 - ACHILLE Tarcisio (ACZ HK 10), BARTŮNĚK Ludvík (Fc Hranice), CARILLO Romualdo (Furth), CALVERT-LEWIN Henry, DONKOR-OPPONG Sarpong, GARRETT Robbie (bezděkov)JAMES Daniel Martmn (Nekopové), KERIČ Vasily (korea bohunice), KÓŇA Tomáš (Pol liter piva), MAMAEV Makar (Juventus), MESEN Escriche (Guaireňa), POTSCH Vendelín (Bičouni)
2 - APPELMAN Alex (MFK Juve Chelsea FT), BURÁK Kamil (vítky půchov), ROBINSON David (bezděkov), KOCHUBEI Vladimir (pekelnici), KOPŘIVA Dalibor (Čekyně), LEIVA Paulo (Santos), LÜFTNER Richard (Byšice), MOONEY Colin (raptors), ŠKRTEL Kamil, TAKÁCS Lubomír, PIETTA Paul, WALDENBURGER Fritz (Hertha Berlin), WORMALD Hugo (Kozíkov)
1 - ANTÚNEZ Duvan, COLLINS Paul, DIMOPOULOS Spyros, GOLCOCK Martin, MATTOS Mark (raptors), BARRY Stuart, CAMPOS Bardo,  (Melbourne Victory), BOAHENE Abu, KYEREMATENG Annim (Hearts), BOBEK Vendelín (Bičouni), CAMMALERI Alembert (Iris), CIBULKA Valentýn (Nová Čtvrť), de AQUILAR Xavi Elizondo, de DROZT Jeroen (AFC Chomutov), de MATTOS Alessandro Costa, de OLIVEIRA RIBEIRO Maxlei Fabbro, dos SANTOS Almir Gregorio (Santos), DUXBURY Jack, SCOTT Jamie (bezděkov), FLACHI Ernesto, MAUDSLEY Stuart WENNBERG Joel (ACZ HK 10), FOLPRECHT Rostislav, MILLAR Rodrigo, MODESTINO Cleo, PRICE Justin (Banicek), HEITINGA Guido, van DALEN Rogier (MFK Juve Chelsea Ferarri team), HOLDING Emile (Manchester United), ISHIGURO Horiaki, KONÍČEK Matúš, ŠMEHYL Dalibor, UHLIAR Csaba (Pol liter piva), KOLLER Slavomír (Kozíkov), KOŠTRNA  Filip, MICHALÍK Jozef (vítky půchov), KOWALCZYK Robert (Katowice), KULHÁNEK Josef (Nekopové), HOLTBY Tom (Hertha Berlin), LINDEMANN Reimund, ÖSTERLE Gerhard (Hertha), MOONEY Colin (Albrechtice), NASRI Said, PLÁNIČKA Marian (SK Hranice), PACHECO Cristiano, WALLIS Mark, WILKINS Jim (Aveiro), ROLÓN Roger (Guaireňa), SALNIKOV Pavel (pekelnici), TABAKOV Oleg (Juventus), VIDUKA Denis, ZOUBEK Kamil (Byšice)

ČISTÉ KONTO (brankáři):

15 - SOLANO Rolando (Byšice)
10 - 
ALDONIN Sergey (Juventus), RUČKAY Anton (Pol liter piva)
9 - AMOEDO Antonio Rodas (Iris), EBBERS Per (Melbourne Victory), OVERGAARD Karsten (Guaireňa), TOMMASI Alex (ACZ HK 10)
8 - FRANKOWSKI Mateusz (Katowice), HAMMELL Harris (Livingston)
7 - ALAYES Juan Pablo (bezděkov), AVILA Antonio (korea bohunice), DE LIMA Bispo Oduvaldo (Santos), KREJČÍ Matěj (Bičouni)
6 - PAPADIMITRIOU Stelios (Manchester United), TEIXEIRA Joao (Aveiro)
5 - HUMMEL Ayllas (raptors), LYNCH Steven (Banicek), PERCA Fernando (SK Hranice), PILAŘ Cecil (Kozíkov), SEMITOJE Maduka (Nová Čtvrť)
4 - ADDO Annim (Hearts), DOBBIE Fred (Nekopové), ŠARONOV Timofey (pekelnici), URENA Edgardo (pekelnici), USŤUGOV Stanislav (AFC Chomutov), VYČÍTAL Aleš (Fc Hranice)
3 - BRIDCUTT Frank (Fc Hranice), DE MATTOS Wellington Leonardo (Banicek), GEISSLER Micheal (Hertha), KRÁL Marek (vítky půchov), OLAZABAL Don Pepe (TJ Sokol Čekyně), OPPELT Adolf (Hertha), UGBOAJA Nwabueze (Nová Čtvrť)
2 - ETXEITA José (AFC Chomutov), JURČÍK Bořivoj (Fc Hranice), KERR Scott (Livingston), ORT Remco (MFK Juve Chelsea FT), POTTS Clayton (raptors), SUK-JIN Sau (Juventus)
1 - AFRIYIE Nathaniel (Čekyně), de ALMEIDA Diego Eduardo (Santos), LEFORT Anthony (Albrechtice), PATRAS Apostolos (Manchester United), TEIXEIRA Joao (Aveiro), ZARATE Rodrigo Eustácio (AFC Chomutov)