Jdi na obsah Jdi na menu
 


4. ROČNÍK

ZÁKLADNÍ SKUPINY

skupina A                              Torneo de Grande Paolo                              4. ročník
          Z V R P skóre B
1. Ejército costarricense Kalíšek 2. liga 6 5 0 1 17:4 15
2. Melbourne Victory ACZ Martino 2. liga 6 3 1 2 6:7 10
3. Bílý Tygři Liberec Sylvester Stallone 3. liga 6 3 0 3 8:5 9
4. MFK Chelsea London Georgre 3. liga 6 0 1 5 0:15 1

 

skupina B                              Torneo de Grande Paolo                              4. ročník
          Z V R P skóre B
1. AC Slavoj Byšice Xrzach 3. liga 6 5 0 1 13:1 15
2. Texan Warriors chowi 2. liga 6 4 1 1 8:4 13
3. Hertha Berlin Michael Preetz 2. liga 6 2 1 3 4:4 7
4. raptors březno 3. liga 6 0 0 6 0:16 0

 

skupina C                              Torneo de Grande Paolo                              4. ročník
          Z V R P skóre B
1. Kačeři vlkator 2. liga 6 5 1 0 23:2 16
2. Manchester United Pája Buky 3. liga 6 3 2 1 22:5 11
3. pekelnici cert 2. liga 6 1 2 3 5:9 5
4. Club Atlético Peňarol Diego Forlanez 2. liga 6 0 1 5 0:34 1

 

skupina D                              Torneo de Grande Paolo                              4. ročník
          Z V R P skóre B
1. bezděkov jear 3. liga 6 6 0 0 30:1 18
2. FK ŽIDENICE BRNO Fidle 2. liga 6 3 1 2 8:8 10
3. FC Santos PeSa 2. liga 6 2 1 3 10:5 7
4. TJ Sokol Kunčice Bahy Mourinho 3. liga 6 0 0 6 0:34 0

 

SKUPINY ÚTĚCHY A PLAY-OUT (9-16)

skupina Y                              Torneo de Grande Paolo                              4. ročník
          Z V R P skóre B
1. Bílý Tygři Liberec Sylvester Stallone 3. liga 6 6 0 0 19:2 18
2. pekelnici cert 2. liga 6 4 0 2 7:2 12
3. raptors březno 3. liga 6 2 0 4 15:10 6
4. TJ Sokol Kunčice Bahy Mourinho 3. liga 6 0 0 6 0:27 0

 

skupina Z                              Torneo de Grande Paolo                              4. ročník
          Z V R P skóre B
1. Hertha Berlin Michael Preetz 2. liga 6 6 0 0 21:2 18
2. FC Santos PeSa 2. liga 6 3 1 2 9:4 10
3. MFK Chelsea London Georgre 3. liga 6 0 3 3 1:10 3
4. Club Atlético Peňarol Diego Forlanez 2. liga 6 0 2 4 1:16 2

 

ČTVRTFINÁLE SEMIFINÁLE O UMÍSTĚNÍ
Y1 Bílý Tygři Liberec 5 3  



O 9. MÍSTO
Z4 Club Atlético Peňarol 1 0
  Bílý Tygři Liberec 0 1
raptors 0 1
Z2 FC Santos 0 2  
Y3 raptors 3 0
  Bílý Tygři Liberec 2
Hertha Berlin 3
Z1 Hertha Berlin 4 6


O 11. MÍSTO
Y4 TJ Sokol Kunčice 0 0
  Hertha Berlin 3 1
pekelnici 0 0
Y2 pekelnici 1 0

VYŘAZENÍ
raptors 2
Z3 MFK Chelsea London 0 0 pekelnici 1
 

O 13. MÍSTO
Club Atlético Peňarol 0 0
FC Santos 2 2
  FC Santos 1
TJ Sokol Kunčice 0
TJ Sokol Kunčice 3 1
O 15. MÍSTO
MFK Chelsea London 0 0
  Club Atlético Peňarol 0
MFK Chelsea London 1

 

OSMIFINÁLOVÉ SKUPINY A PLAY-OFF (1-8)

skupina K                              Torneo de Grande Paolo                              4. ročník
          Z V R P skóre B
1. Ejército costarricense Kalíšek 2. liga 6 4 2 0 23:7 14
2. Kačeři vlkator 2. liga 6 4 1 1 28:9 13
3. Texan Warriors chowi 2. liga 6 1 2 3 7:21 5
4. FK ŽIDENICE BRNO Fidle 2. liga 6 0 1 5 5:26 1

 

skupina L                              Torneo de Grande Paolo                              4. ročník
          Z V R P skóre B
1. Manchester United Pája Buky 3. liga 6 2 3 1 5:3 9
2. bezděkov jear 3. liga 6 3 0 3 4:6 9
3. AC Slavoj Byšice Xrzach 3. liga 6 1 4 1 3:2 7
4. Melbourne Victory ACZ Martino 2. liga 6 1 3 2 1:2 6

 

ČTVRTFINÁLE SEMIFINÁLE O UMÍSTĚNÍ
K1 Ejército costarricense 1 4  



FINÁLE
L4 Melbourne Victory ACZ 0 1
  Ejército costarricense 1 2
bezděkov 0 0
L2 bezděkov 4 1  
K3 Texan Warriors 0 0
  Ejército costarricense 3
Kačeři 2
L1 Manchester United 3 1


O 3. MÍSTO
K4 FK ŽIDENICE BRNO 0 0
  Manchester United 0 0
Kačeři 2 2
K2 Kačeři 3 4

VYŘAZENÍ
bezděkov 0
L3 AC Slavoj Byšice 0 0 Manchester United 3
 

O 5. MÍSTO
Melbourne Victory ACZ 1 2
Texan Warriors 0 0
  Melbourne Victory ACZ 2
FK ŽIDENICE BRNO 0
FK ŽIDENICE BRNO 0 1
O 7. MÍSTO
AC Slavoj Byšice 0 1
  Texan Warriors 1
AC Slavoj Byšice 0

 

PŘEHLED STŘELCŮ V TURNAJI:

43 - LARENA (Ejército)
32 - BUZALA (Kačeři)
19 - KISELEVICH (Bezděkov)
17 - PEARCE (Kačeři)
14 - GAITAN (Santos), VARANE (Liberec)
13 - DÜMMLER (Hertha)
12 - BOLLAN (Warriors), FISHER (Židenice), ZOUBEK (Byšice)
11 - OLDFIELD (Manchester)
10 - CORNISHE (Manchester)
9 - BERÁNEK (Liberec), PIETTA (Hertha)
8 - BERAN (Kačeři), HAAS (Hertha)
7 - ZMRHAL (Liberec)
6 - BALDE, CEBALLOS (Melbourne), GOLCOCK (pekelnici), GRAHAM (Manchester), GUBANOV (Hertha), ZAJCEV (pekelnici)
5 - BRIMMER, PECA (Bezděkov), LAVICKÝ (Kačeři), OCHS (Hertha)
4 - EICHEL (Warriors), GIULLEN (Santos), MATTOS (Raptors)
3 - ALEXANDER-ARNOLD (Manchester), ALLI, VON ESSEN (Bezděkov), CUBILLO (Ejército), DIMOPOULOS, LÜFTNER (Byšice), PRYMULA (Liberec)
2 - BLACK (Liberec), BOROWSKIHOLTBY (Hertha), DIXON (Bezděkov), EASTMOND, PERRY (Raptors), KADLEC (Kačeři), LUCIO (Židenice), PIPEK (Byšice), RAYNES (Raptors), REINALDO (Santos), WABARA (Manchester)
1 - BIANCO, GALANTE (Peňarol), BULUT, DANILOV, IBRAHIM, KAPRIZOV (Kunčice), BURÁK, HESKEY (Manchester), BUTLAND (Chelsea), DE ABREU, RIBEIRO (Santos), ČTVRTEK, HILTERMAN, ÜLEHLA (Liberec), DOVIČOVIČ, PONCE, ZIZU (Ejército), GORODOV, HENDERSON (pekelnici), HAYES, WIGGINS (Raptors), KAJÍNEK (Melbourne), SCOTT (Bezděkov), WILLOCK (Bezděkov)

ČISTÉ KONTO (brankáři):

11 - MARCO (Melbourne)
9 - FARRELL (Bezděkov), OPPELT (Hertha)
8 - URENA (pekelnici)
7 - ERAT (Liberec), SOLANO (Byšice)
6 - FLORES (Santos), LEMELIN (Warriors)
5 - BAŽÍK (Kačeři), FAIRCLOUGH (Manchester), KEEGAN (Chelsea), MARSHALL (Manchester)
4 - BARVÍŘ (Kačeři), VALENTON (Ejército)
3 - HENNESSEY (Byšice), HUMMEL (Raptors), MATEOS (Ejército), POSPÍCHAL (Liberec), SINCLAIR (Židenice), TARAMASCO (Peňarol)
2 - BALDERAS (Santos), MILLIGAN (Židenice)
1 - ASAMOAH (Hertha), BURCHENKOV, MARKHIEV (Kunčice), CHAVES, MASTODONT (Kačeři), GARCIA, SANTALLA (Santos)